با سلام و عرض ادب

براساس اطلاعیه منتشر شده و تصمیمات گرفته شده از طرف دیتاسنتر OVH با توجه به افزایش هزینه انرژی ، افزایش تورم و افزایش هزینه سخت افزار؛ تمامی سرویس های قابل ارائه و ارائه شده در دیتاسنتر OVH شامل 10 تا 15 درصد افزایش قیمت خواهند شد.

قابل ذکر است که این افزایش قیمت از تاریخ October 3th, 2022 برای سرویس های جدید که خریداری میشوند و از تاریخ December 1th, 2022 برای تمامی سرویس های فعال از طرف دیتاسنتر اعمال خواهد شد.

افزایش قیمت شامل تمامی سرورها و سرویس های ارائه شده در دیتاسنتر OVH و زیرمجموعه های این دیتاسنتر (SoyouStart و Kimsufi) خواهد بود.

قابل ذکر است در اطلاعیه منتشر شده 10 درصد افزایش قیمت برای تمامی سرویس ها اعلام شده است اما با توجه به بررسی انجام شده و قیمت های جدید سرورها که از طرف دیتاسنتر ارسال شده است برای برخی از سرورها بیش از 10 درصد افزایش قیمت در نظر گرفته شده است که به زودی قیمت های جدید در بخش "سرویس های من" و "مشاهده جزئیات" مرتبط با هر سرور قابل مشاهده خواهد بود، پس از به روز رسانی و درج قیمت جدید سرورها اطلاع رسانی های مرتبط از طرف اُکسین سرور انجام خواهد شد.

شما میتوانید اطلاعیه مرتبط را از طریق لینک مقابل در سایت دیتاسنتر مشاهده فرمایید: https://www.ovhcloud.com/en-ie/new-services-repricing

با احترام


Sunday, November 13, 2022

« بازگشت